Yerinde Servis

Bilgisayar Servisi
Yerinde Servis Hizmeti 1 Bilgisayarın Sorunlarının giderilmesini kapsar.

Verilerin yedeklenmesi fiyata dahil değildir. Hizmetimiz Sabah 09:00 ila Akşam 20:00 arasında İstanbul sınırları içerisinde hizmet sunar. Servis hizmetimiz maksimum 2 Saati kapsamaktadır.

Yerinde Servis Hizmet Bedeli : 60 ₺ 

( Kdv Dahil Değildir )

2 Saat servis hizmetini aşan durumlarda saat başı ücret 30 ₺ artar.

Fiyatlarımız ilçelere göre farklılık gösterebilir.

NEDEN YERİNDE SERVİS

Yerinde Servis hizmetini neden tercih etmeniz gerektiğinin cevabı aslında çok açık, çünkü bu adı üzerinde Yerinde Servis. Pek çok açıdan bizi tercih etmeniz sizin faydanızadır.

Yerinde Servis Ekonomiktir, Ek ücret talep etmez !

Bilgisayarınızı yüklenip bir servise götürüyorsunuz, yol parası veriyorsunuz. Bu esnada servisin sizden ne kadar ücret talep edeceğini ve arızanın ne kadar sürede onarılacağını bilmiyorsunuz.

Diyelim ki aynı gün içerisinde arızanız giderilemedi, mecburen eve dönüyorsunuz. Daha sonra bilgisayarınızı almak için tekrar yollara düşüyorsunuz. Servis ücretini ödeyip tekrar eve dönüyorsunuz.

Bu süreçte dört kez yol parası veriyor ve üzerine zamandan da kaybediyorsunuz. Bu anlamda, hem servis ücreti hem de sizleri yol masrafından kurtarması dolayısıyla Yerinde Servis en ekonomik çözümdür. Yani Yerinde Servis yol masrafı için ek ücret talep etmez ve servis ücreti son derece makuldür.

Yerinde Servis Hızlıdır, Aynı gün işiniz çözülür.

Geleneksel servis hizmetinin aksine, Yerinde Servis hızlıdır. Parça nedenli gecikmeler dışında, bilgisayarınız en geç 24 saat içinde evinize teslim edilir. Üstelik arıza bildirimlerine aynı gün müdahale edilir. Siz de zaman benim için kıymetli diyorsanız, Yerinde Servis tam size göre.