Bakım Anlaşması

Bilgisayar Bakım Anlaşması

Firmalar için; bilgi iletişim sistemleri ve altyapılarının taşıdığı önem gittikçe artmaktadır. bilgisayar sistemlerinden veya alt yapıdan kaynaklanan en ufak bir sorun hem personelin vakit kaybına, hem ticari zararlara sebebiyet vermektedir.

Durum böyle olunca, sistemin düzgün çalışması, bilgilerin yedeklenmesi, oluşan sorunların en kısa sürede giderilmesi için, sürekli bir destek gerekmektedir. kurumsal bakım anlaşması sayesinde bilgisayarınızı servise götürmeden hem zamandan, hem maliyetten tasarruf edebilirsiniz. yerinde teknik servis imkanı sayesinde iş yükünden de kurtulmuş olursunuz.

Işık bilgisayar olarak, yıllık bilgisayar bakım anlaşması ve kurumsal teknik servisi konusunda hizmet vermekteyiz. Kurumsal bakım anlaşmalarında fiyatlandırma bilgisayar sayısına, Network sayınıza ve yapısına, bilgisayarların markasına ( apple vs ), printer sayısına, göre farklılık göstermektedir.

7 adet veya daha az bilgisayarı olan firmalar için aylık bilgisayar bakım anlaşması yerine kendi geliştirdiğimiz  bakım anlaşmasını tavsiye ediyoruz. bilgisayar adeti fazla olmadığı için daha ekonomik bir çözüm sunmuş oluyoruz.